Cześć, jestem Agnieszka i to ja wymyśliłam Foot Stop!

Agnieszka Marcińczyk - stworzyła Foot Stop

Kiedy ktoś pyta mnie, czym jest Foot Stop mówię, że jest to przestrzeń, gdzie klient ma poczuć się “zaopiekowany”. Na co dzień nie poświęcamy sobie wystarczająco dużo uwagi. “Żonglując" obowiązkami i przewijając od nowa listę rzeczy do zrobienia, programujemy nasze ciała na ciągłą aktywność, a stale wysoki poziom stresu negatywnie odbija się na naszym zdrowiu.

Sama tego doświadczyłam – z wykształcenia ekonomistka “twardo stąpająca po ziemi”, od zawsze w biznesie, zawsze na wysokich obrotach. Na szczęście moment “zwalenia z nóg” okazał się dla mnie inspiracją do poszukiwania sposobu na relaks wysokiej jakości. Przycisk, który pozwolił mi włączyć tryb “slow” odnalazłam w Azji. Tam poznałam ludzi, którzy pokazali mi, co oznacza holistyczne spojrzenie na zdrowie. Ludzi, którzy od urodzenia uczą swoje dzieci, jak pracować z własnym ciałem, jak słuchać jego sygnałów alarmowych i jak pomóc mu, gdy odczuwa ból. Wschodnia filozofia życia w równowadze poświęca dużo uwagi właśnie stopom. Zakłada, że są one filarem naszej fizyczności, zdrowia i dobrego samopoczucia. Co ciekawe, jest tam aż około siedem tysięcy zakończeń nerwowych, z których każde ma połączenie z konkretnymi narządami, gruczołami i układami!

To dlatego powstał Foot Stop,

czyli miejsce, gdzie w kilka chwil przełączysz się na wolniejszy tryb, doświadczysz głębokiego relaksu i gdzie kompleksowo spojrzymy na Twoje zdrowie. Miejsce, gdzie odwrócona została relacja terapeuta-klient, którzy standardowo zamknięci są razem w małym gabinecie. W Foot Stop azjatycki koncept salonu masażu stóp został przeniesiony na grunt europejski – do nas przychodzisz nie tylko na zabieg, ale też na kawę, kieliszek wina, poczytać książkę. Możesz się zdrzemnąć, ale też porozmawiać z innymi gośćmi salonu. Foot Stop to miejsce spotkań. Zastanowisz się: jestem w salonie masażu spa czy może w kameralnej kawiarence?


Zespół Foot Stop

Foot Stop tworzy zespół pasjonatów zdrowia, profesjonalistów z doświadczeniem w obszarach fizjoterapii, masażu, podologii i kosmetologii, dietetyki.

Czekamy na Ciebie w naszym studiu, w samym sercu Jeżyc. Pomożemy w wyborze odpowiednich zabiegów spośród szerokiej palety masaży relaksacyjnych, refleksologicznychaż po profesjonalny pedicure, manicure i dodatkowe usługi pielęgnacyjne. Po prostu przystań w biegu, opowiedz nam o tym, czego potrzebujesz i złap chwilę dla siebie!


Eventy, spotkania biznesowe i integracyjne

Przyjazna przestrzeń Foot Stop’u wspaniale sprawdza się też w przypadku eventów, takich jak urodziny czy wieczór panieński, ale też firmowych eventów integracyjnych i nieszablonowych spotkań biznesowych. Zapewniamy lokal na wyłączność.